Російська символіка в Україні (Київ)

Здавалось би після початку повномасштабної російсько-української війни в Україні а тим більш в Київі не повинно залишитись будь-що що нагадувало б російську символіку але це не так.

В Київі для більшості киян російська навала та війна залишились в 2022 році та поволі тема війни яку веде Україна на своїх теренах зникає з свідомості місцевих жителів.

Київський парк Вічної Слави — меморіал місто-герой москва

Надійно захищені парасолькою Петріотов кияне вже забули що таке війна проти російських загарбників . Тому російська символіка в Київі не викликає в місцевих жителів обурення.

На дзвонниці Лаври в Київі золоті російські двуглаві орли ширяють в небі столиці України
Герби країни-агресорки в небі над Київом.

Російські двуголові орли ширяють над Київом на Лаврській дзвонниці — киянам та владі байдуже, в парку Вічної Слави в Київі місто-герой Москва, місто-герой Новороссійськ не викликають ну у влади ні у киян ніякого обурення.

Надписи російською мовою в церквах Київа — наприклад це Свято-Вознесенський Флорівський монастир в Київі — там таких надписів більш ніж достатньо. Мовою країни-агросорки не викликають ніякого обурення та ніякої реакції київської влади

Всі надписи на території Свято-Вознесенського Флорівського монастиря в Київі на мові країни-агресорки

Російська мова в церквах Київа, російська мова на вулиці — всі сприймають це як нормально. Це тому що Київ війна тільки зачепила в самому початку 2022 року коли налякані кияни як зайці тікали з міста. З того часу пройшло два роки кривавої війни і Київ заспокоївся.

В той же самий час на вулиці яка носить ім’я першого героя України з початку повномасштабної війни Віталія Скакуна нема ніякого ні меморіала ні пояснювальної таблички