«Розетка» починає підіймати ціни на свої послуги та програє

«Розетка» підіймає ціни на свої послуги та починає втрачати клієнтів

З березня 2024 року всеукраїнський інтернет-магазин Розетка підняла ціни на свої послуги. Зараз вона вирішила отримувати додатковий прибуток на товарах яці коштують менше 700 гр.

Таким чином якщо ви замовили товар на Розетці який коштує до 700 гривень то Розетка додає до ціни ще 35 гривень нібито за доставку на власну точку видачі

Це доволі сумнівне рішення менеджменту Розетки яке не дуже наповнить кишені власників магазину але точно відштовхне тих хто раніше купляв недорогий товар та економив на доставці. Крім іншого це ще буде удар по репутації Розетки та зведе її до рівня звичайного інтернет-магазину

Річ в тім що мережа пунктів видачі не скорочується, товар як доставлявся так і доставляється і таким чином витрати на логістіку зберігаються.

“Послуга з організації доставки за адресою видачі товару (умовне позначення “доставка”, яке використовується на інших сторінках платформи Rozetka під час оформлення замовлення) у розмірі 35 гривень (стосовно всього товару у кошику) сплачується лише при замовленні на суму до 700 гривень (зокрема, 699 грн включно)”, — сказано на сайті Розетки.

Але намагання додатково заробити грошей з повітря може зробити дурну послугу — люди почнуть шукати альтернативу і почнуть відвертатись від послуг цього магазину.

Так наприклад, якщо раніше ви купляли канцелярський папір за 161 гривню за пак — і ви вибирали цю пропозицію через найменшу ціну яку ви знайшли, економлячи на доставці то зараз ви будете платити вже 161+35 гривень, тобто загалом 196 гривень.

Розетка непомітно підіймає ціни на свій товар

Але така ціна за канцелярський папір є в більшості офлайн магазинів Київа і там цей товар можна помацати то покрутити в руках. Звісно що покупцю при рівній ціні краще буде роздивитися що він купує ніж купляти те що він замовив в Розетці.

Також покупець краще купить в крамниці товар йдучи додому або мимохідь в будь якій крамниці ніж навмисно йти до пункту видачі товара

Як на людину яка раніш купляла багато товарів в Розетці та пробачала їй помилки то зараз покупки в Розетці суттєво зміняться.

Річ не тільки в накрутці ціни а в тому що на рівному місці з вас намагаються збити додаткові гроші за неіснуючу послугу.

Розетка йде по шляху своєго падіння і це бачать всі крім її керівництва засліпленого жадобою зиску зараз за будь яку ціну.