Ракетна атака по Київу 8 липня 2024

Унаслідок ворожої ракетної атаки зафіксовано пошкодження в семи районах столиці, відомо про 22 загиблих і 82 поранених, повідомляє Київська міська військова адміністрація.

Внаслідок ракетного удару по Києву виявлено руйнування у семи районах міста: Солом’янському, Дніпровському, Дарницькому, Святошинському, Деснянському, Шевченківському та Голосіївському, як повідомляється у телеграм-каналі у понеділок.

У Шевченківському районі два корпуси лікарні «Охматдит» з площею близько 400 квадратних метрів зазнали руйнувань, а також пошкоджено декілька інших будівель. За попередніми даними, двоє дорослих загинули, включаючи одного лікаря, і 10 осіб отримали поранення. Рятувальні роботи з розбору завалів та пошуку людей тривають.

У районі також повністю зруйновано один під’їзд у багатоповерховому житловому будинку, пошкоджено промисловий об’єкт. Загинула 1 людина і 3 постраждали.

В тему — Ракетна атака по Київу 29 грудня 2023

У Солом’янському районі пошкоджено бізнес-центр «Доміно», руйнування на двох поверхах, загальною площею 1500 м. кв., виникла пожежа, яку було ліквідовано. Загинуло 7 осіб і 9 постраждало, триває розбір завалів.

Водночас у Голосіївському районі столиці частково зруйновано 5-поверховий житловий будинок, де виникло 2 осередки пожежі по 10 м.кв., пошкоджено покрівлю, пошкоджено дошкільний навчальний заклад, гаражі, сталося загоряння 10 автомобілів.

Крім цього, внаслідок ворожої атаки в Дніпровському районі є часткове руйнування 4-поверхової будівлі медичного центру. Загинуло 8 осіб і 4 постраждало, тривають роботи з розбору завалів.

У Дарницькому районі пошкоджено приватний будинок, де постраждала 1 людина. На іншій локації району пошкоджено приміщення аптеки. Також у районі виникла пожежа, яку згодом було ліквідовано. Загинуло 3 людини, з них 2 дітей, 18 постраждали, 7 осіб врятовано. Тривають роботи з розбору завалів.

Пожежу в двоповерховому приватному будинку Деснянського району було ліквідовано. Також у Святошинському районі було приборкано пожежу на площі 40 квадратних метрів у промисловій будівлі, внаслідок чого постраждали приватні будинки та будівля Професійного економічного коледжу.

В тему — Ракетна атака росіян по Київу 30 серпня 2023

Загалом відомо, що в Києві загинуло 22 людини, з них 2 дітей, постраждало — 82.