Жорстокі тортури жінок фашистами

Фашисти протягом окупації території СРСР постійно вдавалися до різноманітних тортур. Усі тортури було дозволено на державному рівні. Закон також постійно посилював репресії щодо представників неарійської нації – тортури мали ідеологічну основу.

Найбільш жорстоким тортурам зазнавали військовополонені та партизани, а також жінки. Прикладом нелюдських тортур жінок фашистами можна назвати дії, які німці застосовували до полоненої підпільниці Анелі Чулицької.

Цю дівчину фашисти щоранку замикали в камері, де вона зазнавала жахливих побоїв. Інші полонені чули її крики, які роздирали душу.

Анель виносили вже, коли та знепритомніла і кидали, наче сміття у загальну камеру. Інші полонені жінки намагалися полегшити її біль завдяки компресам.

Анель розповідала полоненим, що її підвішували до стелі, вирізали шматки шкіри та м’язів, били, ґвалтували, ламали кістки та вводили воду під шкіру.

Врешті-решт Анель Чулицьку вбили, востаннє її тіло бачили понівеченим практично до невпізнання, у неї були відрубані руки. Її тіло довгий час висіло на одній зі стін коридору, як нагадування та попередження.

Німці вдавалися до тортур навіть за співи в камерах. Так Тамару Русову побили за те, що співала пісні російською мовою.

Доволі часто до тортур вдавалися не тільки гестапо та військові. Полонених жінок катували також і німецькі жінки. Є відомості, в яких йдеться про Таню та Ольгу Карпінські, яких спотворила до невпізнання якась фрау Босс.

Фашистські тортури були різноманітні, і кожна з них була нелюдяніша за іншу. Часто жінкам не давали спати кількома добами, навіть тижнем.

Позбавляли їх води, жінки страждали на зневоднення, а німці змушували їх пити дуже солону воду.

Жінки дуже часто були у підпіллі, а боротьба проти подібних дій сильно каралася фашистами. Підпілля завжди намагалися придушити якнайшвидше і заради цього вдавалися до таких жорстоких заходів. Також жінки працювали в тилу у німців, здобували різні відомості.

Здебільшого тортури проводили солдати гестапо (поліція Третього Рейху), і навіть солдати СС (елітні бійці, підпорядковані особисто Адольфу Гітлеру). Крім того, до тортур вдавалися так звані «поліцаї» – колабораціоністи, які контролювали порядок у поселеннях.

Жінки страждали більше ніж чоловіки, оскільки піддавалися постійним сексуальним домаганням та численним зґвалтуванням. Нерідко зґвалтування були груповими.

Після таких знущань дівчат найчастіше вбивали, щоб не залишати слідів. Окрім цього їх цькували газом, змушували ховати трупи.

Як висновок, можна сказати, що фашистські тортури стосувалися не лише військовополонених та чоловіків загалом. Найбільш жорстокими фашисти були саме до жінок.

Багато солдатів нацистської Німеччини часто ґвалтували жіноче населення окупованих територій. Солдати шукали способу «розважитись». Крім того, ніхто не міг заважати нацистам робити це.