«Угорщина — вірний союзник путіна та ворог України» Дмитро Ярош

«Виглядає, що влада Угорщини зайняла послідовну антиукраїнську позицію і стала відвертим союзником московського кремля.

Що ж, на війні як на війні…

Вважаю, що незважаючи на перебування цієї антиукраїнської країни у партнерських нам блоках НАТО і ЄС, наші дії мають бути системними та жорсткими.

По-перше, формула «союзник нашого ворога — наш ворог» має призвести до ліквідації на території України будь-яких осередків угорського впливу (партій, громадських організацій, культурних товариств, релігійних структур, памʼятних знаків тощо).

По-друге, Україна має вимагати і проводити відповідні дипломатичні перемовини по виключенню Угорщини з Північноантлатичного альянсу та Європейського союзу.

По-третє, Україна має виставити великий рахунок союзній націонал-соціалістичній Німеччині Угорщині, яка під час Другої Світової Війни, проводила на нашій території жорстоку політику геноциду по відношенню до українського та єврейського народів.

Врешті, нашій Державі треба зробити максимум для ліквідації проросійського режиму орбана та приведення до влади в Угорщині лояльного Україні уряду.

Ворог буде розгромлений!
Слава Україні!»

Командувач Української Добровольчої Армії — Дмитро Ярош

Довідка. Угорщина в Другій Світовій війні — на чиєму боці вона воювала.

Угорщина воювала на боці Осі впродовж більшої частини Другої світової війни. У 1940 році, під керівництвом регента Міклоша Хорті, Угорщина приєдналася до Третього Рейху в рамках Третьої Великої коаліції, утвореної нацистською Німеччиною, Фашистською Італією та Японією.

У 1941 році, у партнерстві з Німеччиною, Угорщина приєдналася до нападу на СРСР, і взяла участь у вторгненні на територію Союзу Радянських Соціалістичних Республік. Однак у 1944 році під впливом подій на сході та навколо Угорщини, Хорті розглянув можливість виходу з війни та відновлення контактів з союзниками.

У 1944 році, після неудач угорської військової кампанії на сході проти СРСР, Угорщина визнала, що війна виграна союзниками. У вересні 1944 року уряд Угорщини виступив проти нацистів, і у квітні 1945 року угорські війська приєдналися до союзницьких сил у боротьбі проти нацистського опору.

Угорщина остаточно вийшла з війни у травні 1945 року та стала однією з країн, які були під впливом комуністичної системи у післявоєнний період.

Magyarországot kizárhatják az Európai Unióból, ha nem osztja értékeit

Під час Другої світової війни Угорщина брала участь в окупації деяких територій України, зокрема, Закарпаття та частини Південно-Західної України. Офіційно ці території були анексовані до Угорщини у 1938-1939 роках внаслідок Мюнхенської угоди та другого відділення Чехословаччини. Протягом окупації угорськими військами та угорською адміністрацією були виявлені наступні аспекти:

  1. Репресії і вигнання: Угорська армія та адміністрація проводили політику репресій та вигнань. Багато українців та представників інших етнічних груп були вигнані зі своїх домівок.
  2. Депортації: Угорщина також здійснювала депортації национальних меншин, зокрема, українців, з окупованих територій.
  3. Економічна експлуатація: Угорщина використовувала землі, ресурси та населення окупованих територій в економічних і стратегічних цілях.
  4. Співпраця з Німеччиною: Угорщина була союзницею Німеччини, і в деяких випадках угорська армія співпрацювала з нацистськими силами в боротьбі проти Радянського Союзу.
  5. Участь у військових діях: Угорська армія брала участь у військових операціях на сході та під час нацистської окупації.

Ці дії були частиною загальної динаміки окупаційних режимів у різних регіонах Європи під час Другої світової війни.

Під час Другої світової війни Угорщина співпрацювала з нацистським режимом Німеччини на різних рівнях, а ця співпраця можна визначити через такі ключові аспекти:

  1. Політична альянс: Угорщина вступила до Третього Рейху як союзниця. Між Угорщиною та Німеччиною був підписаний «Пакт про вічний дружбу» у 1940 році, який закріплював союзницькі стосунки між двома країнами.
  2. Участь у військових операціях: Угорщина надавала військову допомогу нацистській Німеччині. У 1941 році угорські війська взяли участь у вторгненні на територію СРСР, в деяких випадках діючи поруч із німецькими військами.
  3. Економічна співпраця: Угорщина постачала ресурси та вироби для нацистської Німеччини. Ця співпраця була спрямована на задоволення потреб німецької військової машини.
  4. Участь у голокості: Уряд Угорщини прийняв антисемітські заходи, такі як впровадження юдейських законів та участь усіхання єврейського населення. У 1944 році угорський уряд погодився на висилку угорських євреїв у концтабори на сході, що призвело до гибелі тисяч людей.
  5. Військовий конфлікт із СРСР: Угорщина воювала на боці Осі на Східному фронті, намагаючись відновити контроль над територіями, які були втрачені у 1940-1941 роках.

У пізніший період війни, з огляду на втрати та невдачі на фронті, угорський уряд розглядав можливість виходу з війни, і в 1944 році було встановлено контакти з союзниками. Уряд Угорщини відмовився від подальшої участі у війні проти СРСР і звернувся до союзників з проханням про перемир’я.