Ракетна атака росіян на Київ 29 грудня 2023 (фото та відео)

З ночі 29 грудня 2023 року росіяні влаштували масштабну атаку ракетами та ударними безпілотниками по Київу

Станція метро “Лук’янівська” в Шевченківському району Київа пошкоджена атакою росіян на завод “Артем” розташований поруч

Після удару ракетами в Шевченківському районі м.Київ була пошкоджена станція метро “Лук’янівська” яка перестала працювати на вхід та вихід

Станція метро “Лук’янівська” в Шевченківському району Київа пошкоджена атакою росіян
Падіння російської ракети або безпілотника на дах недобудови в одному з районів Київа

Серед киян розповсюджується питання до президента Зеленського – де наші ракети великого радіуса дії та чому вони не летять по Москві

Якось за два роки війни можна було би налагодити випуск власних ракет та бити по російським містам у відповідь.

Вважається що через недолуге ставлення до власної військової промисловості та сподівання на західну допомогу ми втратили не менше ніж півтора рока війни в марних очікуваннях великих поставок західної зброї.

Захід ще рік тому заборонив використовувати їх зброю по ударах у відповідь по російській території . Можна було використовувати їх зброю тільки по ударам по окупованій території.

Маємо наслідки небажання розвивати власні військово-технічні спроможності – Україні нічим відповісти на атаки росіян по містам.

В цю ніч російські ракети та “шахеди” массовано атакували не тільки Київ але й Львів, Одесу, Дніпро

Якщо Україна не буде наносити у відповідь такі ж ракетні удари по російськім цілям на їх території то подібні удари будуть повторюватись.

Безкарність має піти, Україна повинна відповідати.

Але коли це станеться якщо недолугі українські політики тільки зараз почали думати про власне виробництво ракет та беспілотників на кшалт іранських дронів типу “шахед” ?