Безкоштовні квитки в театр для ВПО

Для потреб ВПО в Київі виділяють квитки до місцевих театрів.

Коштують такі квитки від нуля до 100 гривень зазвичай. на цей раз це були безкоштовні квитки за які тим не менш все-таки довелось платити – своїм часом та вартістю квитків на трамвай та метро.

Театр у Київі

Місця були на балконі 4-го поверху, в другому ряду. Уявляєте що це ? Це видимість 10-15 відсотків сцени та шикарна 100% видимість стелі

Четвертий поверх театру в Київі, вид на сцену з другого ряду балкону. І це ще перший ряд на балконі вільний

Посидівши першу частину вистави ми покинули театр з роздратуванням за впусту згаяний час.

Не варто ходити в театр в Київі по безкоштовним квиткам тим більш для ВПО-шників, так ви ще більше відчуваєте що нікому ви тут непотрібні. А якщо й потрібні то для чиєїсь звітності

Похід ВПО-шників до київського театру по соціальним квиткам – перший ряд балкона четвертого поверху зайнята – сцена майже не видна

Думаєте що це відгук через один такий випадок. Зовсім ні, ще вже трет’я або четверта така турбота про внутрішньо переміщених осіб в Київі.

Багате місто вже давним-давно забуло що таке війна, що вона точиться на теренах України вже майже два роки, що в країні майже 8 мільйонів біженців.

Якщо це не знущання над біженцями то що тоді знущання ?

Київ вже давно живе мирним життям яке, правду кажучи росіяне намагаються отруїти нечисленими ракетними атаками та постійними злітами мигів яке автоматично вмикає сирени по всьому місту та намагається паралізувати буденне життя киян.

Тому з одного боку ці впо-шники плутаютьсяпід ногами, заважають жити але з іншого завдяки цим самим впо-шникам маса киян отримала роботу в численних організаціях які опікуються допомогою біженцям.

Біженці з окупованої Херсонської області