Археологічні знахідки на Поштовій площі можуть включити до списку об’єктів ЮНЕСКО

Знахідки Княжої доби на Поштовій площі можуть бути визнані ЮНЕСКО як об’єкти всесвітньої спадщини.

Археологічні знахідки на Поштовій площі можуть включити до списку об’єктів ЮНЕСКО

Про це повідомив міністр культури України Євген Ніщук.

Крім того, міністерство направить звернення до президента із проханням надати цьому об’єкту статусу національного значення. За словами директора департаменту культури КМДА Діани Попової, після завершення археологічних робіт буде визначено статус пам’ятки. Тільки після цього можна говорити про створення на Поштовій площі музею.

Нагадаємо, що зараз (2016 р.) на Поштовій площі продовжуються розкопки та дослідження археологічних знахідок. Щоб забезпечити фінансування цих робіт із міського бюджету, цього року було виділено 20 млн грн.

ABCnews

Довідка

Поштова площа – це одне з історичних місць у центрі Києва, Україна. Вона знаходиться у центральній частині міста, поблизу головної транспортної артерії – вулиці Хрещатик. Це місце має багату історію і є одним із центральних площ столиці.

На Поштовій площі розміщено кілька значних будівель та пам’ятників, включаючи:

Головпоштамт (Київський центральний поштамт) – це історична будівля, побудована в стилі неоренесансу наприкінці 19 століття. Воно служило і, як і раніше, служить основним поштовим відділенням Києва. Будівля Головпоштамту є архітектурною пам’яткою та часто привертає увагу туристів.

Будівля колишнього Гостинного двору – поряд із Головпоштамтом знаходиться історична будівля, яка раніше використовувалася як Гостинний двір. Це також є архітектурною пам’яткою.

Пам’ятник Михайлу Грушевському – біля поштової площі встановлено пам’ятник Михайлу Грушевському, українському історику, політику та діячеві, який був першим головою Центральної ради України на початку ХХ століття.

Магазини та кафе – навколо Поштової площі також розташовані магазини, ресторани та кафе, що робить це місце популярним серед туристів та місцевих жителів для прогулянок та шопінгу.

Поштова площа також часто використовується для проведення різних заходів та свят, особливо у святкові та святкові дні. Це історичне місце є важливим культурним та архітектурним символом Києва і є цікавим місцем для відвідування тим, хто цікавиться історією та культурою столиці України.